UA
EN

Udogodnienia

ZAINWESTUJ W NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM. WYSOKI STANDARD APARTAMENTÓW ZACHWYCI KAŻDEGO.

Zeus Apartments to wyjątkowa inwestycja, wyróżniająca się wysokim standardem wykończenia i nowoczesnym designem zarówno części wspólnych budynku, jak i modułów mieszkalnych. Z myślą o przyszłych mieszkańcach, w mini apartamentach zastosowana została dobra izolacja akustyczna, gwarantująca prywatność. W każdym lokalu znajdują się aneks kuchenny, łazienka z miejscem na pralkę oraz miejsce do nauki. W całym budynku dostępny jest super szybki internet światłowodowy. W wybranych mini apartamentach znajdują się również klimatyzacja i komfortowe balkony. W budynku znajdują się również elektroniczny system dostępu i wielojęzyczna recepcja dostępna przez całą dobę. Mieszkanie w takim miejscu to prawdziwy komfort i prestiż.

Wybrane mini apartamenty
wyposażone w klimatyzacje

Garaż na rowery i hulajnogi
elektryczne

Pakiet zniżek i korzyści w sąsiadującej Galerii Olimp

Prywatny balkon
w wybranych mini apartamentach

Podziemne
miejsca parkingowe

Aneks kuchenny, miejsce
na pralkę

Super szybki
internet światłowodowy

Wielojęzyczna recepcja
dostępna całą dobę

Lublin jest największym miastem wschodniej Polski i jedyną znajdującą się w tej części kraju aglomeracją. Pod względem liczby mieszkańców plasuje się na ósmym miejscu w kraju. Jest też istotnym ośrodkiem akademickim – na dziewięciu uczelniach wyższych studiuje tu około 65 tys. studentów, z czego ok. 10 procent to studenci zagraniczni. Lubelskie uczelnie wspólnie z władzami miasta realizują projekt „Study in Lublin”, wysyłając swoich reprezentantów na targi edukacyjne organizowane na całym świecie, stąd lubelskie szkoły wyższe osiągają jeden z najwyższych w kraju współczynnik umiędzynarodowienia. Studiują tu studenci z 93 krajów, a największą grupę stanowią osoby pochodzące z Ukrainy, Tajwanu, USA i Arabii Saudyjskiej.

Inwestycja w wykończone mini apartamenty-możliwość zakupu w pełni umeblowanego lokalu

Zaledwie kilka minut dzielić będzie mieszkańców od Galerii Olimp oferującej 200 sklepów, 30 restauracji z kuchniami z różnych stron świata, kawiarnie, ponad 20 punktów usługowych (od szewca, optyka, zegarmistrza, przez kantor, bank czy pocztę, a nawet solarium) rozrywkowymi (takimi jak kręgielnia, ścianka wspinaczkowa, tor kartingowy) oraz hipermarket budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin, elektro-market Media Expert, Carrefour Market, Stokrotka oraz jedyny w Lublinie multipleks kinowy Multikino. Z budynkiem sąsiadują również dwa całodobowe sklepy, stacje benzynowe, dyskont Biedronka i restauracja McDonald’s.

Dużym udogodnieniem dla mieszkańców jest sąsiadująca z budynkiem Galeria Olimp, oferująca mieszkańcom Zeus Apartments specjalne, dedykowane rabaty.

copywrite: Zeusapartments   |   Regulamin   |   RODO

PROJEKT I REALIZACJA: CHILLO-AD.PL