UA
EN

LOKALIZACJA

INWESTUJ W LUBLINIE – MIEŚCIE STUDENTÓW

Lublin jest największym miastem wschodniej Polski i jedyną znajdującą się w tej części kraju aglomeracją. Pod względem liczby mieszkańców plasuje się na ósmym miejscu w kraju. Jest też istotnym ośrodkiem akademickim – na dziewięciu uczelniach wyższych studiuje tu około 65 tys. studentów, z czego ok. 10 procent to studenci zagraniczni. To jeden z najwyższych odsetek w Polsce. Studiują tu studenci z 93 krajów, a największą grupę stanowią osoby pochodzące z Ukrainy, Tajwanu, USA i Arabii Saudyjskiej.

Budynek Zeus Apartments jest zlokalizowany w północnej części miasta przy Alei Spółdzielczości Pracy 36.

IDEALNIE SKOMUNIKOWANA NIERUCHOMOŚĆ KLUCZEM SUKCESU TWOJEJ INWESTYCJI

Nieruchomość znajduje się w północnej części miasta przy Alei Spółdzielczości Pracy 36. Dogodne położenie gwarantuje studentom łatwy dojazd m.in. do Uniwersytetu Medycznego, Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola, Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji.
Dobre połączenie komunikacyjne to podstawa. Dostęp do innych lubelskich uczelni umożliwiają liczne linie autobusowe i ścieżka rowerowa. Bezpośrednia linia autobusowa łączy również Zeus Apartments z Miasteczkiem Akademickim. Dojazd do ścisłego centrum miasta i Bramy Krakowskiej zajmuje samochodem zaledwie 9 min., a autobusem czy rowerem ok. 13 min.
Dobrą komunikację zapewnia pobliski węzeł drogowy na Ekspresowej Obwodnicy Lublina, która łączy miasto z drogami szybkiego ruchu w kierunku Warszawy, Krakowa (via Rzeszów) oraz z lotniskiem Airport Lublin.

liczba studentów

66 tys.

wysokość

2,61 m

liczba kondygnacji

15

liczba mini apartamentów

346

copywrite: Zeusapartments   |   Regulamin   |   RODO

PROJEKT I REALIZACJA: CHILLO-AD.PL