UA
EN

2021-09-29

Dziennik budowy - wrzesień 2021

We wrzesniu na budowie demontowane są rozpory ściany berlińskiej, czyli tymczasowej obudowy wykopu. Zakończono betonowanie pionów na kondygnacji –2 i rozpoczęto betonowanie stropu kondygnacji –1, wykonywane są również piony pod rampę. Na bieżąco demontowane są poprzeczne podparcia obudowy wykopu, wykonywana jest izolacja przeciwwodna i termiczna oraz wykonywane są zasypki na kondygnacji –2 i –1.

2021-09-11

Zapraszamy na nasze stoisko na Giełdzie Mieszkań w Gali

W dniach 11 i 12 września z wielką przyjemnością zapraszamy na nasze stoisko na Giełdzie Mieszkań w Centrum Handlowym Gala, Fabryczna 2 w Lublinie. 
Chętnie porozmawiamy z Wami w miłej atmosferze i przy świeżo parzonej kawie ;)

2021-08-27

Dziennik budowy - sierpień 2021

Obecnie na budowie montowane jest zbrojenie konstrukcyjne ścian na poziomie –2 oraz stropu nad kondygnacją –2.  Równolegle wykonywane jest zasypywanie fundamentów i ścian zewnętrznych piaskiem. Rozpoczęty również został demontaż poprzecznych podparć obudowy wykopu.

2021-07-28

Dziennik budowy - lipiec 2021

Przekazujemy Wam najświeższe informacje o postępach prac budowlanych Zeus Apartments. W lipcu realizowane jest betonowanie elementów ścian, słupów oraz podciągów kondygnacji –2 a także betonowanie płyty fundamentowej tejże kondygnacji. Dodatkowo wykonywane są izolacje przeciwwilgociowe płyty oraz ścian kondygnacji –2.

2021-06-24

Dziennik budowy - czerwiec 2021

Ciekawi jak postepują prace na budowie Zeus Apartments? Obecnie na budowie wykonywane są prace zbrojarskie i betonowanie. Montowane jest zbrojenie konstrukcyjne stropu kondygnacji –2, słupów, zbiornika p.poż oraz pochylni.
Ciekawi jak postepują prace na budowie Zeus Apartments? Obecnie na budowie wykonywane są prace zbrojarskie i betonowanie. Montowane jest zbrojenie konstrukcyjne stropu kondygnacji –2, słupów, zbiornika p.poż oraz pochylni. O postępach prac będziemy informowali Was na bieżąco. Zachęcamy do obejrzenia aktualnych zdjęć  z prac.
więcej >

2021-05-11

Wirtualny spacer po showroom ZEUS APARTMENTS!

Ciekawi jak będą wyglądały mini apartamenty w Zeus Apartments? Zapraszamy na wirtualny spacer po inwestycji. Macie pytania? Zapraszamy do salonu pokazowego w Galerii Olimp...
Ciekawi jak będą wyglądały mini apartamenty w Zeus Apartments? Zapraszamy na wirtualny spacer po inwestycji. Macie pytania? Zapraszamy do salonu pokazowego w Galerii Olimp, nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Wasze pytania. Czekają na Was od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00-18.00
więcej >

2021-04-07

Showroom Zeus Apartments jedyny taki w Lublinie!

Nasz showroom już działa!!! Odwiedź nasz salon pokazowy w Galerii Olimp mieszczący się naprzeciwko Informacji, zobacz rozkład przykładowych apartamentów i sprawdź standard ...
Nasz showroom już działa!!! Odwiedź nasz salon pokazowy w Galerii Olimp mieszczący się naprzeciwko Informacji, zobacz rozkład przykładowych apartamentów i sprawdź standard w jakim zostaną wykonane pokoje oraz łazienki. Porozmawiaj z naszymi doradcami, zobacz makietę inwestycji i poznaj wszystkie szczegóły naszej oferty. Serdecznie zapraszamy!
więcej >

2021-03-19

Ruszyła budowa Zeus Apartments!

Z radością informujemy, że na placu budowy rozpoczęły się pierwsze prace. W najbliższych miesiącach będziecie mogli zaobserwować jak Dom Studencki Zeus Apartments pnie się w górę!...
Z radością informujemy, że na placu budowy rozpoczęły się pierwsze prace. W najbliższych miesiącach będziecie mogli zaobserwować jak Dom Studencki Zeus Apartments pnie się w górę! Zakończenie budowy planowane jest na pierwszy kwartał 2023 roku, jednak mini apartamenty możecie rezerwować już teraz na naszej stronie internetowej. 
więcej >

2021-03-03

Inwestycja z potencjałem!

Szukasz dobrej inwestycji Jeśli obserwujesz trendy rynku nieruchomości wiesz doskonale, że najchętniej wynajmowanymi mieszkaniami są te najmniejsze, zwykle do 49 mkw. W naszej ofercie czeka 378 ...
Szukasz dobrej inwestycji Jeśli obserwujesz
trendy rynku nieruchomości wiesz doskonale, że najchętniej wynajmowanymi mieszkaniami są te najmniejsze, zwykle do 49 mkw. W naszej ofercie czeka 378 mini apartamentów o niewielkim metrażu od 20 do 49 mkw. Kup mikroapartament w Zeus Apartments i zarabiaj na wynajmie. Ta inwestycja zwróci się szybciej niż myślisz! Zeus Apartments to inwestycja z potencjałem!
więcej >

2021-03-01

Lublin Europejską Stolicą Młodzieży w 2023!

Mamy To! Lublin będzie Europejską Stolicą Młodzieży w 2023 roku! Miasto zdobył tytuł przyznawany przez Europejskie Forum Młodzieży, niezależną platformę zrzeszającą ponad 100 krajowych rad i organizacji młodzieżowych ze Starego Kontynentu. Tytuł Europejskiej Stolicy ...
Mamy To! Lublin będzie Europejską Stolicą Młodzieży w 2023 roku! Miasto zdobył tytuł przyznawany przez Europejskie Forum Młodzieży, niezależną platformę zrzeszającą ponad 100 krajowych rad i organizacji młodzieżowych ze Starego Kontynentu. Tytuł Europejskiej Stolicy Młodzieży przyznawany jest od 2009 roku Celem jest m.in. umocnienie pozycji młodych ludzi, zwiększenie ich uczestnictwa w podejmowaniu decyzji i wzmocnienie tożsamości europejskiej. W tym roku tytuł przyznano Kłajpedzie, w przyszłym roku ? Tiranie. Lublin zdobył ten tytuł jako pierwsze miasto polskie.
więcej >

2021-02-10

Pozwolenie na budowę stało się prawomocne!

Na ten dzień czekaliśmy od miesięcy. Dziś uprawomocniła się decyzja o pozwoleniu na budowę! Jesteście ciekawi, jak Zeus Apartments wpisze się w krajobraz Lublina?
Na ten dzień czekaliśmy od miesięcy. Dziś uprawomocniła się decyzja o pozwoleniu na budowę! Jesteście ciekawi, jak Zeus Apartments wpisze się w krajobraz Lublina?
więcej >

2020-09-29

Już są! Przykładowe wizualizacje wnętrz.

Podobno jeden obraz jest w stanie powiedzieć więcej niż 1000 słów. Dlatego zamiast pisać, wolimy wam pokazać przykładowe wizualizacje mikroapartamentów w Zeus Apartments.
Podobno jeden obraz jest w stanie powiedzieć więcej niż 1000 słów. Dlatego zamiast pisać, wolimy wam pokazać przykładowe wizualizacje mikroapartamentów w Zeus Apartments.
więcej >

2020-07-24

Nowa inwestycja na mapie Lublina

Lipcowy upał podgrzewamy dziś ważną informacją. Wiekowy wieżowiec przy al. Spółdzielczości Pracy znika z krajobrazu Lublina. W jego miejsce już wkrótce stanie wyjątkowa, 13 piętrowa inwestycja - dom studencki Zeus Apartments.
Lipcowy upał podgrzewamy dziś ważną informacją. Wiekowy wieżowiec przy al. Spółdzielczości Pracy znika z krajobrazu Lublina. W jego miejsce już wkrótce stanie wyjątkowa, 13 piętrowa inwestycja - dom studencki Zeus Apartments.
więcej >

copywrite: Zeusapartments   |   Regulamin   |   RODO

PROJEKT I REALIZACJA: CHILLO-AD.PL