UA
EN

ZAINWESTUJ
W NOWOCZESNE MINI APARTAMENTY

JEDYNA TAKA INWESTYCJA
Zeus Apartments to innowacyjny projekt oparty o potrzeby wymagających klientów. Oferujemy do sprzedaży mini apartamenty oraz apartamenty wykończone pod klucz w wysokim standardzie, z szerokim zakresem udogodnień, takich jak internet światłowodowy,  klimatyzacja czy podziemny parking [Więcej w zakładce Udogodnienia] W trosce o zagranicznych lokatorów udostępniamy mieszkańcom Zeus Apartments całodobową wielojęzyczną recepcję. Niewątpliwą zaletą nieruchomości jest także jej lokalizacja w pobliżu Galerii Olimp oraz dobre skomunikowanie z kluczowymi punktami na mapie Lublina (uczelnie, centrum, obwodnica miasta, lotnisko).

ZOBACZ MINI APARTAMENTY JUŻ TERAZ
Jesteśmy jedyną inwestycją w Lublinie, która posiada swój showroom. Przychodząc do nas można zobaczyć nie tylko makietę inwestycji, ale także dwa przykładowo urządzone mini apartamenty. Gotowe lokale można obejrzeć już teraz. Każdy może wejść “do środka” i na żywo zobaczyć rozkład pomieszczeń i jakość wykończenia powstającego tuż obok domu studenckiego.

KUP MINI APARTAMENT DLA SIEBIE LUB NA WYNAJEM
Poszukujesz mieszkania do wynajmu na cele inwestycyjne zainteresuj się naszymi lokalami. Sprawdź dostępne mieszkania w zakładce Oferta i zarezerwuj wymarzone lokum już dzisiaj. Masz szansę stać się mieszkańcem nowoczesnego i luksusowego mini apartamentu w prestiżowej lokalizacji. Pracujesz w Lublinie, a mieszkasz poza miastem? Zainwestuj w mini apartament, które posłuży ci za bazę wypadową dla Twoich planów biznesowych czy towarzyskich. Inwestycja w Zeus Apartments może być również doskonałą lokatą kapitału, także jako nieruchomość na wynajem, teraz lub w przyszłości..


ZWROT Z INWESTYCJI? OBIECUJĄCE PERSPEKTYWY!
Jeśli śledzisz trendy rynku nieruchomości wiesz doskonale, że najchętniej wynajmowanymi mieszkaniami są te o niewielkim metrażu. W naszej ofercie znajdują się lokale o powierzchni od 20 do 49 mkw, dedykowane studentom i osobom młodym rozpoczynającym karierę w Lublinie. Zapotrzebowanie na mieszkania jest istotnym czynnikiem warunkującym powodzenie inwestycji, a Lublin jako ośrodek studencki oraz największe miasto po tej stronie Wisły przyciąga nowych mieszkańców. Wysoki standard i atrakcyjna lokalizacja domu studenckiego pozytywnie wpływa na jego konkurencyjność. Jeśli zdecydujesz się na zakup mini apartamentu pod wynajem, z pewnością nie będziesz narzekać na brak zainteresowania ze strony potencjalnych lokatorów.

Niewątpliwym atutem tego miejsca jest sąsiedztwo Galerii Olimp, która posiada ponad 200 sklepów oraz wiele punktów gastronomicznych, w których można zjeść specjały z wielu stron świata. Znajdują się tam również miejsca rozrywki takiej kino czy kręgielnia - to przyciąga młodych ludzi! Po dodatki do naszych czterech kątów lokatorzy będą mogli sięgnąć w Leroy Merlin, a zakupy spożywcze zrobić w Stokrotce czy Carrefourze. No i kto nie chciałby czasem zjeść czegoś z restauracji McDonalds? :)

METRAŻE

od 20 do 49m2

wysokość

2,61m

liczba kondygnacji

15

liczba mini apartamentów

378

copywrite: Zeusapartments   |   Regulamin   |   RODO

PROJEKT I REALIZACJA: CHILLO-AD.PL